Dostsesi rehber; il, sektör ve kategori bazında sınıflandırılmış adresler ile sizin için hazırlandı...

- Siteye bağlandığınız an itibarı ile üye olun yada üye olmayın aşağıdaki şartları (maddeleri) okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

- www.Dostsesi.com sektörel firma iletişim bilgilerini, kampanyalarını, fırsat ürünlerini, broşürlerini, kataloglarını vb. bilgilerini yayınlayan internet tabanlı rehber hizmeti vermektedir.

- www.Dostsesi.com'da ücretsiz ve ücretli bir takım hizmetler bulunmaktadır. Ücretsiz hizmetleri ücretli, ücretli hizmetleri ücretsiz hale getirme hakkımız saklı bulunmaktadır. Yanı sıra bahsi geçen sitede sunulan hizmetlerin bir kısmını yada tamamını geçici yada süreli olarak yayından kaldırma hakkımızda saklıdır.

- www.Dostsesi.com, bu sözleşmede yazılı bulunan tüm şartları (maddeleri) önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

- Sözleşmede yazılı bulunan şartlardan (maddelerden) bir yada bir kaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarıya gerek kalmadan kullanımın kısıtlanması yada sona erdirilmesi hakkımız saklı tutulmaktadır.

- www.Dostsesi.com sitesini kullanırken gerçekleştirdiğiniz her türlü işlemlerden (eylemlerden) kişisel olarak sorumlu olduğunuzu, eylemleriniz sebebiyle zarar görebilecek tüm şahıs ve firmaların zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınızı önemle ihtar ederiz.

- Üyeliğiniz esnasında tarafınıza bir adet kullanıcı adı ve bir adet kullanıcı şifresi oluşturmanız istenmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifresinin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda www.Dostsesi.com'u uyarmak sizin sorumluluğunuz altındadır. Yanı sıra www.Dostsesi.com'u kullandıktan sonra kullandığınız browser'ı kapayarak siteden çıkmak da sizin sorumluluğunuzdadır. Burada bahsi geçen kurallara uyulmamasından dolayı kaybedilen veya değiştirilen bilgilerinizden www.Dostsesi.com sorumlu değildir.

- Kayıt esnasında (üyelik, firma adres ekleme vb.) www.Dostsesi.com'a verdiğiniz her türlü bilginin (isim-soyad, telefon no, logo-type, amblem, adres, faks no, web link, e-posta link, grafik, resim, indirim oranları, katalog, broşür, slogan ve her türlü verinin ) sorumluluğu size aittir. www.Dostsesi.com bu bilgilerin (kişisel olan kısmı hariç) dağıtımında- yayınında rol oynamaktadır. www.Dostsesi.com bu bilgilerin sitenin kendisine veya diğer kullanıcılara her hangi bir zarar , T.C. Kanunlarına aykırı bir durum yada yük getirdiğine kanat ettiği zaman bu bilgileri kısmen yada tamamen kaldırabilir.

- www.Dostsesi.com'a üye olmanız durumunda yada firma bilgilerinizi eklediğinizde verdiğiniz bilgilerin doğru, kesin, güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz.

- www.Dostsesi.com'da yayınlanan bilgilerininiz ve site içerisinde yaptığınız çeşitli tanıtımların;

o Sahte, çalıntı veya alıntı olmaması

o T.C. Kanunlarına ve Yasalarına aykırı olmaması

o Fedaeral Almanya . Kanunlarına ve Yasalarına aykırı olmaması

o Pornografi, adult ve çıplaklık içermemesi

o Telif hakları, tescil hakkı ve fikir mülkiyetini çiğnenmemesi

o Diğer kullanıcıları tehdit edici (maddi manevi) virüs yada programlara, işletim sistemlerine zarar verici olmaması ilkeleririni de kabul etmiş sayılırsınız.

- www.Dostsesi.com diğer internet sitelerine link sağlamaktadır. Link hizmetinin verilmesi, verilen linklerin tarafımıza ait olduğunu ve denetlendiği anlamını taşımaz. Link verilen sitelerdeki içerikler için hiçbir garanti verilmez. www.Dostsesi.com link verilen sitelerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Link bağlantılarına tıkladığınızda sistemimizden çıkmış sayılırsınız.

- Üye olsun yada üye olmasın tüm kullanıcılar www.Dostsesi.com'un sağladığı hizmetlerden yararlanmak suretiyle 3. şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan www.Dostsesi.com hiçbir şart ve surette sorumlu değildir.

 - Firmalarını, www.Dostsesi.com kayıt ettiren firmaların, tüm bilgilerinin sitenin tüm kullanıcılarına açık olduğunu peşinen kabul ederler.

- Kuralları çiğnemeniz durumunda www.Dostsesi.com, tarafınıza uyarı mesajı vermeden sitede yayınlamakta olduğunuz bilgilerin bir kısmını yada tamamını yayından kaldırabilir, üyeliğinize son verebilir, gerek gördüğü durumlarda yasal yollara müracaat edebilir.

- www.Dostsesi.com sitede toplanan her türlü bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler 3. şahıslara satılamaz, verilemez.ancak kullanıcılara ait demografik bilgileri sitenin reklam verenleri ile paylaşabilir. (Bu paylaşma kişisel bilgileri içermez.)

- Bu sitede verilen her türlü bilginin ticari maksatlı kopyalanması, benzerinin yapılması, dağıtılması ve satılması yasaktır.

- Bu site, Almanya Münih  oluşturulmuş olup yine Almanya Münih  yönetilmektedir. İhtilaf durumunda Almanya Münih  Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıran yetkili kılınmıştır

 

© 2003-2004 DostSesi.Com.. Desegined bye AK-EDV...Sponsored by AK CALLSHOP @ Internetcafe