Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_system.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 1415

Çarşamba, 15. Mayıs 2024 05:31   User Online: 10 

Üye bilginiz

Üye merkeziniz

Özel Messajiniz

Ziyaretçi defteriniz

Üye lerimiz

Forumda çikiş

Forumlar

Genel

Kültür

Atatürk

Türkiye

Bilgilendirme

Spor

Site ve Radyo

Arsiv II Genel

Arsiv Kultur

Resim
TutukluAtatuerk.jpgKusBebek -2Manzara -14Renkli karanfilates_guel.jpgSevimli 9Sevimli 16Daglardan akan SuElde FidanDostluk Resimi 3Dostluk 1Sevimli 4Crested-PigeonKirmizi beyaz lallerEllerAslanIrmakManzara -5

Portal Menüsü
Bilgiller
Bilgi ekle
Ekart
Pano
Haberler
Takvim
Resimler
Şiir
Fikra
Bizi tavsiye et
Site Anket
Site kural Impressum
Download tavsiyeler
 Link Tavsiyeler
Bize ulaşım

Türkiye tanitim - Türkei Sisteme girmen gerek

Aşağı git
« Ön  Diğer »
küçükten büyüğe do;ğru sırala büyükten küçüğe doğru sırala      print
Konuyu açan: Konu: YA BU KANI DURDURUN..!
Junior Member
Junior Member

Cevaplar: 51
kayıt olmuş: 6/5/2008
Durum: Çevrimdışı
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 7/5/2008 Saat 22:37  
YA BU KANI DURDURUN…
YA MİLLET DURDURACAK...!

Her taraf kan, kan, kan.. her taraf şehit yası,
Ya bir ana, ya bir dul, ya yetim ağlaması,
İşte bu Türkiye' nin, bugünkü manzarası…

Yetmez mi akan kanlar, yetmez mi sönen ocak?
YA BU KANI DURDURUN, YA MİLLET DURDURACAK.. !

Devletin kaderini elinde tutan beyler,
Şehitlerin ardından, bol nutuk atan beyler,
Artık lafı bırakın, yanıyor YANIYOR vatan beyler !

Bu yangını, vahşeti kim sona erdirecek ?

Boş lafa doyduk beyler ! Soyunuz söndü mü hiç ? !
Hiç evlat verdiniz mi ? Bağrınız yandı mı hiç ? !
Askerdeki oğlunuz, tabutta döndü mü hiç… ? !

Hiç acı çektiniz mi, yürekler yardıracak ?

Buna terör demeyin, diyene şaşıyoruz,
Terör derken, taa baştan hataya düşüyoruz,
Ne terörü, NE TERÖRÜ efendim, bir savaş bir SAVAŞ yaşıyoruz !

Savaş ! Evet savaş bu… Pkk bir oyuncak.

Bu savaşı görmeyen gözleri suçluyoruz,
Eşkiya, terör gibi sözleri suçluyoruz,
Devleti değil amma, sizleri suçluyoruz…

Sizsiniz toparlayıp, derleyip, derdirecek.

Asker, polis, özel tim… görevini biliyor.
Görevini bilmeyen, geriye kim kalıyor?
Siyasiler, siyasiler… aksaklık bütün sizden geliyor.

Millet sizi takipte, takibi sürdürecek…

Özel timden bahsettik, gitmeyelim uzağa,
Mesela özel timi, kimler aldı kızağa,
Kim düşürdü devleti, böyle adi tuzağa ?

Şimdi çıkıp, kim bunu hayra yorduracak,

Saysam şimdi bitmez ki, yaptığınız gafları,
Pkk' ya çok özel, çıkartılan afları,
Kiminizin ağzında, federasyon lafları…

Bu laflar, bu laflar başınıza çok çorap ördürecek

İşte böyle hepiniz, ayrı telden çalarsa,
Polisin tuttuğunu, mahkemeler salarsa,
Mahkum, ceza evini tünel açıp delerse…

Bu yarayı başka kim saracak, sardıracak ?

Demokratik çözümmüş ?, CMUK' muş, falan, filan…
Demokratik yollarla, savaş mı olur ulan ?
Artık lafı bırakın, plan yapılmıs plan…

El alem, yurdumuza başka yurt kurduracak.

İki yol var efendim, iki yol… tartılmalı :
Ya verip kurtulmalı, ya vurup kurtulmalı.
Hiç vatan verilir miii ? Bu vatan Türk' ün malı !

O zaman tek yol kaldı : hasmı olan, hasmı olan vuracak.

Ne zaman ki kararlı, kesin bir yol izlenir,
Tespit sağlam yapılır, yapılan da gizlenir,
Çok sürmez, bu çakallar BİR AYDA temizlenir.

Ah ulan ahh, sizdeki fırsat bizde olacak...

Ne yapıyor bu itler ? sınırı geçiyorlar,
Askerin yeri belli, vuruyor, vuruyor kaçıyorlar,
Girdikleri bir in var, göğe mi uçuyorlar?

Bulunmalı bunlara açılan kahpe kucak,

Kapatın, kapatın o bölgeyi, Allah kulu girmesin.
Ne yerli, ne yabancı, basın yayın görmesin.
Dizi gibi her akşam, televizyon vermesin.

Gayet sessiz, sedasız, kazınsın köşe bucak.

Aynı dilden konuşun, PKK kalleşine,
Dağların zirvesinde tankın, topun, işi ne?
Özel tim ve komando takılsın bak peşine,

Ondan sonra görelim, kim kimi kırdıracak ?

Ama batı bozarmış, ağzınızın tadını,
Bozmuş zaten… Bırakın şu batının adını,
Yahu vatan gidiyor VATAN, batının avradını..!

Batı, elbet ipe un serecek, serdirecek.

Amerika, Avrupa körüklüyor bak işte,
İran, Irak, Suriye… hepsi, HEPSİ aynı bok işte,
Müslüman Türk' ün dostu yok, gardaşım yok işte !

Düşmanın vazifesi; kıracak, kırdıracak,

Haydi bunlar dışardan, bir de bunun içi var.
Sayın bakın mecliste Pkk' nin kaçı var.
Biri kancık… bildiğim en az yirmi *** i var.

Çıldıracak gibiyim, vallahi çıldıracak !
YA BU KANI DURDURUN, YA MİLLET DURDURACAK !

Hele bir vekil var ki ; devlet maaş veriyor,
Gardaşı da dağlarda, Türk askeri vuruyor.
Vekilimiz olan da, zevkten bıyık buruyor.

Bu kafada gidersek, daha çook vurduracak.

Meclis Türk' ün girmisler, Türk' ü de kovuyorlar,
Ne biz Türk' üz diyorlar, ne Türk' ü seviyorlar,
Milletin meclisinden, millete sövüyorlar,

Bu meclis, BU MECLİS bu itleri ne kadar ürdürecek ?

Dikkat edin, dikkat edin milletin ayranı kabarmasın,
Temennimiz netice, şu noktaya varmasın,
Kehanete lüzum yok, eğer bu kan durmasın...

Bu defteri, bu millet kendisi dürdürecek,

Türk Milleti bu işe, el korsa arkadaşlar,
Ne Tendürek Dagi' ndan, ne de Cudi' den başlar,
Millet önce meclisi, önce sizleri haşlar.

Tutumunuz bu işi kötüye vardıracak…

Kürdü, Lazı, Çerkezi, bir ağacın dalları,
Bu ağacın adı TÜRK, daha çoktur kolları.
Ağaca balta vuran, Ermeni' nin dölleri,

Kürt, ARiF' in gardaşı, bu gardaşlık duracak.
YA BU KANI DURDURUN, YA MİLLET DURDURACAK.. ! Ozan ARİF

Dün, Adapazarı’ nda benim için sürpriz olmayan, fakat gelecek için vahim bir işaret olan olaylar yaşandı. Hepimizin bildiği gibi ordumuz, kah vatan toprakları içinde güney doğuda, doğuda, kah vatan toprakları dışında misak-ı milli sınırları içinde Kuzey Irak’ta, hain düşmanla ölümüne mücadelesini kar-kış demeden, gece-gündüz demeden sürdürüyor. Terörün kökünü kazımak adına sürdürüyor. Türkiye Cumhuriyeti Devletini korumak adına sürdürüyor. Bizim burada sıcacık yataklarımızda rahat rahat uyumamız adına sürdürüyor. Sürdüyor da lakin, Amerika’dan, AB’ilerinden cüret almış PEKAKA’nın piçleri de, ihanetlerini, askerlerimizi şehit ederek, bize tabut göndererek sürdürüyor.

Sürdürülen mücadelede ; davulla, zurnayla, “vatana kurban olsun!” Diye yolcu ettiğimiz Mehmetçiklerimiz tabutlarıyla, kefenleriyle geri dönüyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor ! Hayır, hayır beyler… Bu çocuklar babalarının tarlalarında karga kovalarken ölmüyor, bu çocuklar sen-biz burada hür ve bağımsız ve zengin yaşayalım diye, şehadet şerbeti içiyorlar. Öyleyse; onların şehadeti ATEŞ ise, bu ateş… bu ateş sadece anayı, sadece babayı, yetimi, yavukluyu yakmamalı. Yakacaksa, hepimizi yakmalı!

YA BU KANI DURDURUN, YA MİLLET DURDURACAK.. ! Bunun işareti olarak,
Adapazarında Pkk’ya terör örgütü demeyen, APO’ya af dilenen, Türkiye gibi bir devleti üç kuruşluk puştlarla, katillerle aynı masaya oturtmaya çalışan Pkk temsilcileri ve DTPartisi bir eğlence tertip ediyorlar. Nerede ?, dağdaki kardeşlerinin şehit ettiği askerlerimizin tabutlarının geçtiği bir yolda. Acısı taze insanlarımızın tam da yanında. Bunun adı tahriktir, bunun adı cürettir, bunun adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile, adeta alay etmektir…

Ve, bu noktaya varmasın ama Adapazarı halkı işbu Pkk temsilcilerinin eğlencesini basıyorlar…Basıyorlar da ne oluyor? O kurşun sıktıkları devlet, gine onları koruyor ve korumak zorunda tabii. Adapazarında bu ilk değil. Ve Anadolunun bütün kentlerinde Türk Halkı, artık sabrı sınıra dayanmış ve pimi çekilmiş bir el bombası olmuş durumda. Ve, her gün cenazelerimizi taşıyacağımıza, bir defa ölelim ve bu iş bitsin derecesinde öfkeli ve kinli… OZAN söylemiş ben ne diyeceksem… İmzalıyorum. Yüreğine sağlık… OZAN'ım.

Ermenilerin bayrağımızı yakmalarına ses çıkarmayan, şehit cenazelerini bize kanıksattıran güçlü iktidar AKP’yi, izlemeye devam ediyoruz ! Onlarında .......?
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster
Ziyaretçi

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 8/5/2008 Saat 06:33  
Eline yüreğine sağlık. Güzel bir ileti.

Arkadaşım biz bir bütünüz ete tırnak gibi. Maalesef boyalı medyamız olaylar öyle tırmandırıyorki neredeyse halk birbirine savaş ilan edecek.

Her gün saldırı haberleri, şehit resimleri, operasyon görüntüleri maalesef halkımızın üzerinde bir bunalım yaratmakta.

Şehit cenazesinde iki kişi çıkıyor onca insanı doğuya düşman ediyor Halk arasndada bir parçalanma başlıyor. Medyada bunları yayınlayınca doğudakide batıya düşman oluyor.

Biz halkın hiçbir zaman savaş alanına inmesini istemiyoruz. Takdir edersinizki güvenlik güçleri gecesi ile gündüzü ile bu çapulcu sürüsünün sonunu getirmeye and içmiştir.

Yeterki sağduyulu insanlarımız sivil toplum örgütlerinde birleşerek desteklerini Şanlı ordumuzdan esirgemesin. Farkındayız insanlar acı çekiyor, şehit karşılamak kolay değil ama o şehidimiz şehadete ererken yanındaki arkadaşının, komutanının ne halde olduğunu bir göz önüne getiriniz.

Bu konulara pek girmek istemezdim ama dayanamadım. Ne diyeyim içinde yaşayan bilir.

Sevgiyle
Cevap 1
Member
Member

Rojin
Cevaplar: 174
kayıt olmuş: 11/9/2006
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 8/5/2008 Saat 17:41  
Bu kan yeni akmadi akmasini isteyenler coktu coktu derken Seneryoyu hazirlayanlardir sözüm.

Bir komplodu ve bu komploya yenik düstük bunda kimlermi suclu Hepimiz kimse demesin ben degildim.

Kan bagimizi unutuk asil düsmani görmedik.Düsman bir birimizi gördük.

Cünkü amac budu ve basaralida oldular olmadilar diyemeyiz.
iBitemesini Halk olrak okdar cok istedik,Lakin yine bir Senorya yazildi yine aktörler beli "idi ve Perde acildi Seyirci yerini aldi filim basladi izliyoruz.

Oyasa bu fili kac kez izlemistik bunun farkkinda oldugumuz halde ilgnctirki hala yeni bir filim gibi izliyoruz.

Member

KizilZora
Cevaplar: 107
kayıt olmuş: 9/10/2007
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 8/5/2008 Saat 18:01  
Kani Kanla yikmak cözüm olmadigini senlerce gördük ve okdar sehit verdik.

Baska cözümler oldugnuda cok ii bilyioruz önce disrdan desteklerinin kesilmesi gerekiyor.Disaridan destek kesilince ne ile karsina cikcak T.C devletinin karsina PKK ve bu destekler nerden gelyior A...Z kadar biliyor Türkiye.

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 10/5/2008 Saat 02:20  

Alıntı:
Kani Kanla yikmak cözüm olmadigini senlerce gördük ve okdar sehit verdik.

Katiliyorum kizilzoraya bu gibi zihinde olanlarin sonucudur bu yasadiklarimiz.

Ne demek?

Alıntı:
YA BU KANI DURDURUN…
YA MİLLET DURDURACAK...!

Artik Milleti alet etmeyin efendiler aklinizi basiniza toplamadinmizimi hala .Et tiranktan ayrilmaz ayrilamaz,Bence68 dedigi gibi

Alıntı:
Arkadaşım biz bir bütünüz ete tırnak gibi. Maalesef boyalı medyamız olaylar öyle tırmandırıyorki neredeyse halk birbirine savaş ilan edecek.

Kasmayinda yapcaklari rahatca yapsin islerini.
Cevap 4
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 10/5/2008 Saat 09:47  
kasırga RAHATSIZSIN!!!
Ama rahat ol, ben de senin gibi düşünenlerden ve milli kimliğini unutup ihanet edenlerden rahatsızım.

Kimse ölmesin derken, pkklı leşleride katıyor bazıları, ben onları kimse saymıyorum. Benim bir tek askerim ölmesin ve tek sorun budur.

MİLLET DURDURACAK BU KANI !
Bu millet, almanyada işçidir, kandilde bombacı, karargahda ordudur, okullarda öğrencidir. Hepimiz bir milletiz!

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 10/5/2008 Saat 10:43  

Alıntı:
kasırga RAHATSIZSIN!!!
Ama rahat ol, ben de senin gibi düşünenlerden ve milli kimliğini unutup ihanet edenlerden rahatsızım.

Aklinizda tek bir yere okdar odaklanmisinizki Senin askerin diye bir söz mevszus olamaz ASker vatan bizim bir sizin deil.Siz bölücülerin zihniyeti var oldukcada biz var olcagiz.

Milli kimliginizi okdar guzel acikliyorsunuzki kimiliginiz bölücülktür,Ayrimcliktir bir siz yoksunuz efendiler .Bu vatan sizin deil bun hala algilayamdiniz.Isiniz gucunüz laga luga.

Bölemeyeceksiniz bölmeyede gücünüz yetmeyecek.Ihanet kendi kanindan olanlara düsmanca bakanlardir Sizin gibi zihinde olanalardir asil ihaneti yapan.Benim deyil nogayturk BIZIM bu VAtan Bende Sizin gibi Zihiniyeten Rahatsizim.
Cevap 6
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 10/5/2008 Saat 10:59  
Aklinizda tek bir yere okdar odaklanmisinizki Senin askerin diye bir söz mevszus olamaz ASker vatan bizim bir sizin deil.Siz bölücülerin zihniyeti var oldukcada biz var olcagiz.

Milli kimliginizi okdar guzel acikliyorsunuzki kimiliginiz bölücülktür,Ayrimcliktir bir siz yoksunuz efendiler .Bu vatan sizin deil bun hala algilayamdiniz.Isiniz gucunüz laga luga.

Bölemeyeceksiniz bölmeyede gücünüz yetmeyecek.Ihanet kendi kanindan olanlara düsmanca bakanlardir Sizin gibi zihinde olanalardir asil ihaneti yapan.Benim deyil nogayturk BIZIM bu VAtan Bende Sizin gibi Zihiniyeten Rahatsizim. [/

KASIRGA,

O asker benim askerim, ve asker de benim tamam mı.

Ama sen gördüğüm kadarı ile korkak bir kürtsün ve pkk lısın. Ama yaptığının da kürt şöveni olduğunun farkında değilsin.

Tamam cumhuriyet kurulurken nüfusunuz 700.000 idi. Bizim aptallığımız yüzünden 4er karı ve 20 şer çocukla bugün 25 milyon oldunuz. ? Ve ankara istanbul ordu millet biziz deme cüretini gösteriyorsunuz, açık olmasa da.

Benim kanımdan olan varsa, ve ben türküm diyen varsa benim mehmedime kurşun sıkmaz ve gidip amerikanın avrupanın kucağına oturmaz. Siz oturduğunuz yerde yediğinizi bir çıkarın da öyle konuşun.

Sahi senin soy ağacın varsa sölesene soyunu?

Türkiye de bir tek halk vardır ve o halkında adı TÜRK'tür.

Member

Rojin
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 10/5/2008 Saat 11:22  

Alıntı:
Ama sen gördüğüm kadarı ile korkak bir kürtsün ve pkk lısın. Ama yaptığının da kürt şöveni olduğunun farkında değilsin.

Nogay yorumlarina dikat et arkadasim dostsesinde din dil irk ayrimi yoktur olamazda dikatini cekerim ltf.Vencide sözleri yazmamani rica ediyorum.

Her Kürt PKK deildir bunu algilyacak kapasitde olmalisin ;)

Junior Member

Cevaplar: 12
kayıt olmuş: 21/4/2008
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 10/5/2008 Saat 18:15  
Vay be nogay. Gel seni bir öpeyim. kanında taşıdığın o asil kandan dolayı.

Tabi dostum ne güzel de yazmışsın . Peki senin kanın asil de başkasının kanı bozuk mu? Bu kafatasçı zihniyetle nereye kadar... Senin gibi düşünmeyenlerin kanı asil değil mi?

Bir zamanlar Abdullah Çatlı'da kanında asil kan taşıyordu. Mehmet Ali Ağca'da.. Ama bunlar aslında bu asilliklerini ülkeyi sevdikleri için değil , kendi ceplerini ve eş dostlarını nasıl yükseltecekleri için bu ülkeyi seviyorlardı.

Tabi ki şehit olan askerlerimize, şehit olan polislerimize üzülmemek ve onların ailesinin taşıdığı acıları taşımamak mümkün mü?

Ama senin düşündüğün gibi bu ülkede "benim gibi düşünmeyen" mantığıyla değil. Kafatasçı bir mantıkla değil.

Herkesi terör görme mantığıyla olmaz. Senin gibi düşüneler provakasayondan başka bir şey yapmaz. Bu günlerde daha sağduyulu, daha mantıklı düşünmeye ihtiyacımız var. Daha kardeşçe sevmeye ve sevilmeye ihtiyacımız var. .

Saygılar....

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 01:14  

Alıntı:
O asker benim askerim, ve asker de benim tamam mı.

Sözünü bileceksin nogayturk kimligim hakinda sizi men ederim size gerken cevabi diger temada verdim.Lazi ile alevisi ile kürtü ile variz varda olcagiz nogayturk siz önce gidin köpeklerinize sahip cikin.
Seviyen ve zihniyetin cürük bir elmadir.kaleslik Sizlerde ayrim sizlerde.tasidigin kani bir arastir,Aslini inkar edene ne denir ii bilirisin ...yorumlarinda efendi olmani tavsiye ederim.yine ayni söz ile veda edecem.

Denizler ölmez nice Denizler Yetisiyor.
Cevap 10
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 08:29  
kazirga? Her ne demekse?

Seviyeden bahsediyorsun? Senin önce ne olduğunu bilmem lazım. Sen Türkiyeyi kürdistan, lazistan,ermenistan v.s parçalayıp BOP haritasını mı istiyorsun? yOKSA BİZ KARILARIMIZA 30-40 ÇOCUK DOĞURTUP bu ülkenin tamamına mı sahip çıkacaz diyorsunuz?

Hangisini düşünürsen düşün, o düşündüğün kuyuda boğulacaksın onu bil önce. Akıttığınız kanlarla sizi boğacaz yani ve ölmeden önce kustuklarınızı yalayacaksınız!

Utanmadan Deniz Gezmişten bahsediyorsun. Ulan Deniz emperyalizme karşıydı, Amerikaya karşıydı.Ben de karşıyım. Sen Deniz ve arkadaşları gibi " HOŞT AMERİKA, PUŞT AMERİKA, ÜLKEMİZDEN DEFOL GİT AMERİKA" diyemezsin mesela.

Çünkü kuzey ırak kürtlerinin de, sizin gibi kürtlerinde Amerikalı conilerin ellerine sarılıp işgale hoş geldiniz dediğiniz sahneleri çok gördük ve arkana bak, kucağına oturduğun coninin götündeki yarağına bak öyle konuş.

O lider ve köpek resmi nerde ben görmedim. Ama sen köpekle kurtu ayırt edemeyecek bir beyinsizsin.Ve kim yapmışsa o resmi sana ne?

Ben hiç olmazsa, conilerle resim çektirmedim. Ve asla emperyallerin uşağı olmadım.

Ve beni yargılamayı bırak, git coni amcaların kucağında onları mutlu et pislik herif.

İdeolojiymiş, ulan hainliğin ideolojisi mi olur?

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 08:35  
Bence68,
Asker olduğunu anlıyorum. Ben pek çok şehidin cenazesini taşıdım ve o acıyı bilirim.
Ama benim de şu hakkım var. Ben et tırnak falan demiyorum.

Bu ülkenin adı türktür. Kendini türk hissetmeyenler benim etimde değildir tırnağımda. Hele emperyalistlerin uşağı olup Türkiye Cumhuriyeti Devletine düşmanlık besleyenler, benim asla kadeşim falan değil bizzat düşmanımdır. Hoşgörüyle dialogla, yumuşak olmakla taviz vermekle sorun çözülmez.

Çözüm önce Türkün dik durması ve tarihine toprağına sahip çıkmasından geçer. Senden entel olup dantel olup hoş görünme çabanı bırakmanı isterim. Buna ihtiyacımız yok. Lakin hayat senin....

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 08:41  
Kazirga?

Deniz konusunda sana bir şey diyecem. Ben öğretmenim. Turhan Feyizoğlunun Deniz kitabını okumuş olarak, onun idamı hak etmediğini bilen ve onun son mektubu karşısında gözyaşı döken birisiyim.

Ben karşımda Deniz gibi sosyalist, deniz gibi komünist görmek isterim de, ama amerikanın abnin uşağı olmuş adı sosyalist,komünist farkemez hepsinden iğrenirim. Senin gibilerden yani.

Benim ofisimde arkamdaki panoda yazın sözü hatırlatırım sana.

"SEN YANMASAN, BEN YANMASAM, NASIL ÇIKAR KARANLIKLAR AYDINLIĞA?"

Bu söz sana birini hatırlatır umarım ve benim düşünce yapımı yansıtır. Ben inançlarım için yanmayı da yakmayıda göze almışım senin gibi sivrisineklerle işim olamaz yani.

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 08:51  
<Vay be nogay. Gel seni bir öpeyim. kanında taşıdığın o asil kandan dolayı.

Tabi dostum ne güzel de yazmışsın . Peki senin kanın asil de başkasının kanı bozuk mu? Bu kafatasçı zihniyetle nereye kadar... Senin gibi düşünmeyenlerin kanı asil değil mi?

Bir zamanlar Abdullah Çatlı'da kanında asil kan taşıyordu. Mehmet Ali Ağca'da.. Ama bunlar aslında bu asilliklerini ülkeyi sevdikleri için değil , kendi ceplerini ve eş dostlarını nasıl yükseltecekleri için bu ülkeyi seviyorlardı.

Tabi ki şehit olan askerlerimize, şehit olan polislerimize üzülmemek ve onların ailesinin taşıdığı acıları taşımamak mümkün mü?

Ama senin düşündüğün gibi bu ülkede "benim gibi düşünmeyen" mantığıyla değil. Kafatasçı bir mantıkla değil.

Herkesi terör görme mantığıyla olmaz. Senin gibi düşüneler provakasayondan başka bir şey yapmaz. Bu günlerde daha sağduyulu, daha mantıklı düşünmeye ihtiyacımız var. Daha kardeşçe sevmeye ve sevilmeye ihtiyacımız var. . >

ERASMUS,
Halt etmişsin be kardeşim. AĞCA ve Aptullah ÇATLI hangi bankayı soydu, hangi krediyi hiç etti ve arkada bıraktığı serveti ne var? BUNLARI BİLMİYORSUN TABİ.

iKİSİNE DE SONUNA KADAR SAHİP ÇIKARIM VE ONLARIN GEÇMİŞİNDE UTANILACAK TEK SAYFA YOKTUR.

ÇATLI, ASALAYI bitirmiş fena mı? Suçu ne, onu kullanan devletinin memurları ile aynı arabada bir suikastla ölmek mi?

AĞCA'nın da aynı. Suçu ne abdi ipekçiyiye papaya kurşun sıkmak mı? Yapmayın bu kadar. Ki bu kişiler üzerinden tartışmak ta yanlış tabii. Ama çok merak ediyorsan söyleyim. Çatlı Ankaradan 1978den arkadaşımdır. Ve kendisine allah gani gani rahmet etsin.

Sizler kardeş mantığıyla hergün ölün diyorsunuz, mehmetlerimize ölün ama asla sesiniz çıkmasın.Çok adice düşünüyorsunuz.

Biriniz çıksın KAHROLSUN PKK desin yahu.

Kahrolsun emperyalizm!

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 08:55  
Kahrolsun emperyalizm ve PKK diyemeyenlere cevabım olsun gine asıyorum ozanı, çünkü bugünde 6 mehmedim şehit ve o.ç. yüzünden toprağa gittiler.

YA BU KANI DURDURUN…

YA MİLLET DURDURACAK...!

Her taraf kan, kan, kan.. her taraf şehit yası,
Ya bir ana, ya bir dul, ya yetim ağlaması,
İşte bu Türkiye' nin, bugünkü manzarası…

Yetmez mi akan kanlar, yetmez mi sönen ocak?

Devletin kaderini elinde tutan beyler,
Şehitlerin ardından, bol nutuk atan beyler,
Artık lafı bırakın, yanıyor YANIYOR vatan beyler !

Bu yangını, vahşeti kim sona erdirecek ?

Boş lafa doyduk beyler ! Soyunuz söndü mü hiç ? !
Hiç evlat verdiniz mi ? Bağrınız yandı mı hiç ? !
Askerdeki oğlunuz, tabutta döndü mü hiç… ? !

Hiç acı çektiniz mi, yürekler yardıracak ?

Buna terör demeyin, diyene şaşıyoruz,
Terör derken, taa baştan hataya düşüyoruz,
Ne terörü, NE TERÖRÜ efendim, bir savaş bir SAVAŞ yaşıyoruz !

Savaş ! Evet savaş bu… Pkk bir oyuncak.

Bu savaşı görmeyen gözleri suçluyoruz,
Eşkiya, terör gibi sözleri suçluyoruz,
Devleti değil amma, sizleri suçluyoruz…

Sizsiniz toparlayıp, derleyip, derdirecek.

Asker, polis, özel tim… görevini biliyor.
Görevini bilmeyen, geriye kim kalıyor?
Siyasiler, siyasiler… aksaklık bütün sizden geliyor.

Millet sizi takipte, takibi sürdürecek…

Özel timden bahsettik, gitmeyelim uzağa,
Mesela özel timi, kimler aldı kızağa,
Kim düşürdü devleti, böyle adi tuzağa ?

Şimdi çıkıp, kim bunu hayra yorduracak,

Saysam şimdi bitmez ki, yaptığınız gafları,
Pkk' ya çok özel, çıkartılan afları,
Kiminizin ağzında, federasyon lafları…

Bu laflar, bu laflar başınıza çok çorap ördürecek

İşte böyle hepiniz, ayrı telden çalarsa,
Polisin tuttuğunu, mahkemeler salarsa,
Mahkum, ceza evini tünel açıp delerse…

Bu yarayı başka kim saracak, sardıracak ?

Demokratik çözümmüş ?, CMUK' muş, falan, filan…
Demokratik yollarla, savaş mı olur ulan ?
Artık lafı bırakın, plan yapılmıs plan…

El alem, yurdumuza başka yurt kurduracak.

İki yol var efendim, iki yol… tartılmalı :
Ya verip kurtulmalı, ya vurup kurtulmalı.
Hiç vatan verilir miii ? Bu vatan Türk' ün malı !

O zaman tek yol kaldı : hasmı olan, hasmı olan vuracak.

Ne zaman ki kararlı, kesin bir yol izlenir,
Tespit sağlam yapılır, yapılan da gizlenir,
Çok sürmez, bu çakallar BİR AYDA temizlenir.

Ah ulan ahh, sizdeki fırsat bizde olacak...

Ne yapıyor bu itler ? sınırı geçiyorlar,
Askerin yeri belli, vuruyor, vuruyor kaçıyorlar,
Girdikleri bir in var, göğe mi uçuyorlar?

Bulunmalı bunlara açılan kahpe kucak,

Kapatın, kapatın o bölgeyi, Allah kulu girmesin.
Ne yerli, ne yabancı, basın yayın görmesin.
Dizi gibi her akşam, televizyon vermesin.

Gayet sessiz, sedasız, kazınsın köşe bucak.

Aynı dilden konuşun, PKK kalleşine,
Dağların zirvesinde tankın, topun, işi ne?
Özel tim ve komando takılsın bak peşine,

Ondan sonra görelim, kim kimi kırdıracak ?

Ama batı bozarmış, ağzınızın tadını,
Bozmuş zaten… Bırakın şu batının adını,
Yahu vatan gidiyor VATAN, batının avradını..!

Batı, elbet ipe un serecek, serdirecek.

Amerika, Avrupa körüklüyor bak işte,
İran, Irak, Suriye… hepsi, HEPSİ aynı bok işte,
Müslüman Türk' ün dostu yok, gardaşım yok işte !

Düşmanın vazifesi; kıracak, kırdıracak,

Haydi bunlar dışardan, bir de bunun içi var.
Sayın bakın mecliste Pkk' nin kaçı var.
Biri kancık… bildiğim en az yirmi *** i var.

Çıldıracak gibiyim, vallahi çıldıracak !

Hele bir vekil var ki ; devlet maaş veriyor,
Gardaşı da dağlarda, Türk askeri vuruyor.
Vekilimiz olan da, zevkten bıyık buruyor.

Bu kafada gidersek, daha çook vurduracak.

Meclis Türk' ün girmisler, Türk' ü de kovuyorlar,
Ne biz Türk' üz diyorlar, ne Türk' ü seviyorlar,
Milletin meclisinden, millete sövüyorlar,

Bu meclis, BU MECLİS bu itleri ne kadar ürdürecek ?

Dikkat edin, dikkat edin milletin ayranı kabarmasın,
Temennimiz netice, şu noktaya varmasın,
Kehanete lüzum yok, eğer bu kan durmasın...

Bu defteri, bu millet kendisi dürdürecek,

Türk Milleti bu işe, el korsa arkadaşlar,
Ne Tendürek Dagi' ndan, ne de Cudi' den başlar,
Millet önce meclisi, önce sizleri haşlar.

Tutumunuz bu işi kötüye vardıracak…

Kürdü, Lazı, Çerkezi, bir ağacın dalları,
Bu ağacın adı TÜRK, daha çoktur kolları.
Ağaca balta vuran, Ermeni' nin dölleri,

Kürt, ARiF' in gardaşı, bu gardaşlık duracak.
YA BU KANI DURDURUN, YA MİLLET DURDURACAK.. ! Ozan ARİF

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 09:11  
ROJİN,
Ben din, dil, ırk ayrımı yapmıyorum çünkü o alıntıdaki laz-kürt-çerkes ırk değildir. Onlar TÜRK unsurunun bir parçasıdırlar.

Ben TÜRK'üm ve muhatabımında önce TÜRK olması gerekir. Altındaki kimliğini, donunu göstereceğine üstündekini görmek isterim.

TÜRK, kelimesi kürtle mukayese bile edilmez. Kürt kim yahu? Tarihi mi var, devleti mi var? geçmişi mi var? geleceği de yok tabii. Ama Türk Milletinin 8.000 yıllık bir tarihi var.

Bana kaftasçı v.s küfür anlamında söz edenler, bir söz var hatırlatırım.
"Dinime küfreden bari müslüman olsa!"

Ne olduklarını gizleyenler lütfen bana laf atmasın. Ne ...k olduğu belli olmayanlar benim kardeşim falanda değildir, kardeşlik edebiyatıyla falanda yaklaşmasınlar bana. İşlerine baksınlar yani.

Junior Member

Asker
Cevaplar: 9
kayıt olmuş: 5/7/2004
posticons/thumbdown.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 14:40  
Sayin Nogaytürk

burde ben senle emperalizim , Pkk ve meclisdeki DTP beraber naletlim.
Tek sen MHP de icine alirsan gözünde öperim.

Canakkale de MHP yokdu ama mehmet ve memo vardi

Laik :TC: de irk ayrimi MHP gibi partilar var oldukca elbet DTP gibi partilar cikacek asil irk dayali politika yapan MHP kapanmali.

:TC: bir irkin varligini gösderdikce o ayrim döner devletin birligini yok eder.
´
kendin de iyi saydin catli , cakici , kirci , peker v.s bunlar hepsi Bozkurt örgütünde güclenmediler mi ?

Sehit kanlarin akmamsi elbet bizde senin kader isderiz.

Eski genelkurmay baskanimiz Sayin Karadayi 'in de yerinde ifade etigi gibi kuruniun yaninda yasi yakince ne anlami kaldi bu Kemal Atatürkün kurdugu :TC: yakisirmi.

Ben bir kürd asli :TC: vatandasi olarek PKK naled okuyorum sen de MHP okusana.

Biz ayirmak isdiyenler bölmek isdiyen hangi tarafda olursa olsun bin bir ahim olsun.

Milet dedgin :tC: Vatandasi kasten diyorsan elbet
sonunda durduracek velakin milet dedgin eli kanli
nice isci genclerin kani elerine bulasmis MHP diyorsan hic bir sey yapmasiniz.

Havlayan it isirmaz

Saygilar

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 15:24  
< burde ben senle emperalizim , Pkk ve meclisdeki DTP beraber naletlim.
Tek sen MHP de icine alirsan gözünde öperim.

Canakkale de MHP yokdu ama mehmet ve memo vardi

Laik :TC: de irk ayrimi MHP gibi partilar var oldukca elbet DTP gibi partilar cikacek asil irk dayali politika yapan MHP kapanmali.

:TC: bir irkin varligini gösderdikce o ayrim döner devletin birligini yok eder.
´
kendin de iyi saydin catli , cakici , kirci , peker v.s bunlar hepsi Bozkurt örgütünde güclenmediler mi ?

Sehit kanlarin akmamsi elbet bizde senin kader isderiz.

Eski genelkurmay baskanimiz Sayin Karadayi 'in de yerinde ifade etigi gibi kuruniun yaninda yasi yakince ne anlami kaldi bu Kemal Atatürkün kurdugu :TC: yakisirmi.

Ben bir kürd asli :TC: vatandasi olarek PKK naled okuyorum sen de MHP okusana.

Biz ayirmak isdiyenler bölmek isdiyen hangi tarafda olursa olsun bin bir ahim olsun.

Milet dedgin :tC: Vatandasi kasten diyorsan elbet
sonunda durduracek velakin milet dedgin eli kanli
nice isci genclerin kani elerine bulasmis MHP diyorsan hic bir sey yapmasiniz.

Havlayan it isirmaz>

ASKER,
Kimin askerisin belli. Kıvırtma ve sende AKP gibi takkiyeye yatma. Türkiye Cumhuriyetine (TC) kısaltmasını kulananlar ve TÜRK demekten utananlar sizin gibiler maalesef. Sen Pekala PKK Lısın.

Ve maçan onu naletlemeye yetmez.

Ha, bana diyorsun ki sen MHP yi naletle, ben de PKK yı. Yok yavrum yemezler. Bir defa ikisini yanyana düşman dost olarak dahi koyamazsın. PKK aslı ermeni, sopu kürt, agası amerikadır. MHP bu ülke bu bayrak için 5.500 can vermiş bir Türk Milliyetçiliği fikrinin siyasi adıdır.

Sen, ister PKK yı kına ister DTP liler gibi kınama. Ama bir gün önce TÜRK olduğunuzu bağıracaksınız bir yerlerde.

Çanakkaleye gelince, sen bilmezsin. O savaş Osmanlının son savaşıdır. O savaşta sadece Türkler değil tabii Osmanlının hain olmayan ve kopmayan bütün tebası savaştı. İş oraya kalırsa savaşanların içinde arapta vardı, yahudide.Ermeni de vardı, Rum da. Sen biz kürdüz o savaşta yer aldık gönüllü diyemezsin. O savaşta ölenler osmanlı tebası oldukları için öldüler. Önemli olan Türk adıyla Türkiye kurulunca nerdeydiniz onu söyle, şeyh sair isyanlarını söyle,dersimi anlat, istiklal savaşında size nasım kazık attık de. Fransızlarla ingilizlerle nasıl işbirliği yaptık ve ermenilerle beraber sarıkamışta 100000 askerinizi nasıl öldürdük de.

Ve tarihini iyi oku ve öğren. Tamam mı bilader.

MHP lilinin elinde kan falan yok çünkü hainin kanına biz kan demiyoruz bilader.

Son kelimene gelince HAVLAYAN İT, bir gün seni öyle bir ısısır ki, nerden geldiğini anlayamazsın. Ve o it dedğin en başta puşt ve hain kürtlerdir, apodur,ERMENİLERDİR. Sen BOZKURTLA, iti sakın haaaa karıştırma birbirine,,,,

sEN EN İYİSİ GİT BARZANLAR GİBİ AMERİKALI CONİLERİN ELLERİNİ ÖP!

Junior Member

Cevaplar: 12
kayıt olmuş: 21/4/2008
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 15:48  
Değerli Arkadaşlar; bu adam buraya yazı yazmıyor kan yazıyor. Bu adamın insanlığı ve ülkesini sevdiği yok. Bunun derdi sadece provakasyon.

Duyarlı arkadaşlara sesleniyorum; bunun yazılarını okumayın ve yorum yazmayın. Çünkü ben bundan sonra yazılarına yorum yazmayacağım..

Tartışmasını bilmeyen insanlarla tartışılmaz..

Junior Member

Asker
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 18:07  
NOGAYTURK

bana gavur diyen müslüm olsa gam yeme

Dagda gelip de bagdakine mi ders verecen.

Osmanli dedgin miletini halkini bir yozmaya satan varlikdir

ve o saaticlerin birakdigi kül de anadoluda direnisin sahinleir dosgdu

Basda MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK , ISMET INÖNÜ, FEYZI CAKMAK gibi önderliginde kenetlenmis anadolu insani türk kürdü lazi ayirmadan el ele sirt sirta vermsi büyük Önder
MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK emreralist güclere direnmis ve dunya mücadelesinel örnek olmus.

:TC TÜRKYIE CUMUHURIYETI DEMEKDE BEN KACINMAM CUNKU AYRIMCI IRKCI YOBAZ DEGILIM

BU VATANIN BIRLIGI ICIN HER ZAMAN KENDIME GÖREV BILMISIM

SENISE O VATANIN EKMEGINI YEYIP AYRIMCILIK YAPIP ARAMIZA IKILIK YARATAN BIR ZIHNIYETIN TEMSILCISIN

BEN NE PKK NE DTP SAVUNDUM AMA SEN ELI KANLI CANILERIN GÖLKLERE CIKARAN BIR ZIHNETSIN.

SENIN GIBILERI BOS SÖZ DE ILERISINE GITMEZ

SONRADA BU VATANI GÖRENLER DEN DEGILIM

SEN NIKIN DE BILE MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK KURDUGU TÜRKYIE CUMUHURIYETI NE KADAR SAHIP CIKDIGIN BELI.

BENIM NIKIM ANLI SANLI ORDUMUZUN TEMELI

BEN ISTIKLAL MARSIMIZI SAYGI DUYARIM

SEN OSMANLI MERTER MARSLARINA BAKARSIN

TÜRKYIE CUMUHURIYETI KURAN MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK YALNIZ EMPERALIST ULKELERI VE USAKLERINI) DENIZE DÖKMEDI
SENIN GIBI TURANCILERI VE SULTANI HALIFESINI DE YOK ETI

MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK KURDUGU TÜRKYIE CUMUHURIYETINE SAHIP CIKIN VE ARAMIZA KARA CALI OLMAYIN

NE SEN VE MHP NE DE PKK DTP
NE DE ARAP CÖLERIN USAGI AKP
MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK KURDUGU TÜRKYIE CUMUHURIYETI YIKACEK BIZI BÖLECEK

SIZLERE RAGMEN BIZ VARIZ !!! VAROLACEGIZ!!
KEMALIST DÜSÜNCEDE ÖDÜN VERENLERE ANADOLU MEZAR OLACEK

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 18:23  
ASKER,
Ne menem bişey olduğun belli değil. Ama ilerleme var, ilerde senden belki adam gibi bir adam çıkabilir. Sen beni iyi oku ve osmanlıcı mı,islamcı mı, türkçü mü olduğumu iyi anla.

Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK için kemalsit olmak yetmez. Ve o mezar dediklerinde beni yatırabilirsin ama sen de yanıma yatarsın evlat.

Yaşın genç galiba. Hamsın ne diyeyim sana...
Allah akıl ve fikir versin.

NOGAY ne demek biliyor musun? Türkün soyağacını araştır. Kökümüz oğuz, gövdemiz kıpçaktır. Nogay Muhtariyeti hazarın kuzeybatısındadır. Tatarlar bile NOGAY TATARI diye anılır. Türkiyede NOGAYTÜRK olarak 300.000 KİŞİYİZ.

bU BENİM ETNİK KÖKÜM.

ASKER, yazmakla TÜRK ASKERİ olunmaz evlat.

Junior Member

Asker
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 18:52  

Alıntı:
NOGAY TATARI diye anılır. Türkiyede NOGAYTÜRK olarak 300.000 KİŞİYİZ. bU BENİM ETNİK KÖKÜM

Sagol nogay kendi dilinle dedin ya gobi cölerin tatari Anadoluya sahip cikamasin.

Anadolu insani size kucak acmis siz kendi bagrina basmis sen etnik kökenine sahip cikyirosun onada saygi gösderiyoruz neden sen bizim etnik kökenimize saygi gösdermyiorsun.

Yasima gelince evet babalik gencim ama gencligimle senin gibi taslanmis kafaya sahip degilim ya ona duvacim.

OSMANLI YIKAN MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK

GINE INSANCE BENDE TEKLIF OLSUN
EL ELE VERELIM SIRT SIRTA VERELIM ARAMIZA KARA KEDI GIRMELERINE FIRSAT VERMYIELIM
BU CENNET ÜLKEMIZI MUSTAFA KEAMAL ATATÜRK MIRASINI KISIR TARTISMALARDA UZAK TUTUP LAYIK OLDUGU YERE TASIYELIM.

TÜRKYIE CUMUHURIYETI SAHIP CIKALIM TURANCILIGE DEGIL.

Bu site kuruculari bize bir firsat sunmislar kisir tartimaya degil birbirimize aydinlatmak icin firsat vermsiler.

Paylasimi zenginlesdirelim bilgimizi artiralim kirmyielim diyoruz.

Sen ates dökmek de baska bir yaklasim de olmyiorsun.

yikici olmak kolay yapici olmak zor.

Anliyana sivri sinek saz anlamayan davul zurna az.

Member

Rojin
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 11/5/2008 Saat 20:54  
bu konuda da bukadar acik net düsünceler yazilmistir,Baska Platformda forum kuralari icinde Yazilimlarinizi devamini dilerim.Saygilar :zk:

Yukarı git

mxBoard, © 2006 by pragmaMx.org, based on eBoard, XMB and XForum

0,062 saniye - 49 queries
Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sprache
Arabirim Dilini Seçin:

Almanca Fransızca Türkçe İngilizce
Son 5 Bilgi
Happy Birthday

Bugün hiçbir kullanıcımızın doğumgünü yok!
Etkinlik Takvimi
Mayıs 2024
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Fuarlar
Toplantilar
Konserler
Festivaller
Kültür Sanat
Anma Günleri
Dogum günü
Dini Bayramlar
Özel Günler
Resmi Bayramlar
üye Puani
  1. Rojin: 10 976 Puanlar
  2. asliyok: 4 432 Puanlar
  3. HarmanYeli: 4 396 Puanlar
  4. KizilZora: 2 048 Puanlar
  5. life23: 1 675 Puanlar
  6. gokkiz: 1 657 Puanlar
  7. BirNefes: 1 048 Puanlar
  8. Erasmus: 984 Puanlar
  9. -Pozan-: 785 Puanlar
  10. Siyahinci: 623 Puanlar
Son Şiirler
SAKLI SEVDAM
(7866 okuma)
Hatırlarmısın .!
(10913 okuma)
Mektup......
(11747 okuma)
ANADOLU GARIBI
(11783 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11571 okuma)
YAŞAMAYA DAİR
(11795 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11854 okuma)
TOP Download
  1. AntiVir Personal - Free Antivirus
       [Hits: 935 x]
Link ler
  1. VOLKAN KONAK
  2. Yusuf Hayaloglu
  3. Full dizi izle

Bu sitedeki tüm logo ve markalar sahiplerinin malıdır. Diğer detayları Künye bölümünde bulabilirsiniz .

Haberlerimizi RSS kullanarak yayınlayabilirsiniz.

Bu site pragmaMx 0.1.11 tabanlıdır.

Yorumlar yazarların sorumluluğu altındadır,
geri kalan her şey © 2004 - 2024 by Dostsesi - Stimme der Freundschaft