Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_system.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 1415

Cuma, 17. Mayıs 2024 01:30   User Online: 4 

Üye bilginiz

Üye merkeziniz

Özel Messajiniz

Ziyaretçi defteriniz

Üye lerimiz

Forumda çikiş

Forumlar

Genel

Kültür

Atatürk

Türkiye

Bilgilendirme

Spor

Site ve Radyo

Arsiv II Genel

Arsiv Kultur

Resim
Dostluk 3SelaleGuen_Batimi.jpgDostluk 4BittiManzara -16Daglardan akan SuBayragimiz.Beyaz karanfilDostluk Resimi Bebek -10Dostluk Resimi 10Dostluk Resimi 7Dostluk 2Bayrak Gul1Manzara -8Manzara -6Manzara -4Tabiat 4Tatli

Portal Menüsü
Bilgiller
Bilgi ekle
Ekart
Pano
Haberler
Takvim
Resimler
Şiir
Fikra
Bizi tavsiye et
Site Anket
Site kural Impressum
Download tavsiyeler
 Link Tavsiyeler
Bize ulaşım

Bilgilendirme Sisteme girmen gerek

Aşağı git
« Ön  Diğer »
küçükten büyüğe do;ğru sırala büyükten küçüğe doğru sırala      print
Konuyu açan: Konu: Mutlu Taklidi Yapan Çaresiz Kadın...
Junior Member
Junior Member

Siyahinci
Cevaplar: 5
kayıt olmuş: 22/7/2008
Durum: Çevrimdışı
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 15/1/2009 Saat 01:35  

Buradakilere seni biraz farklı anlattım, kusura bakma. Seni benim kocam zannediyorlar, eski kocam, yani eski ve rahmetli kocam... Kızma hemen bana, çatma kaşlarını öyle. Seni öldürmüş falan değilim ama onlara bu durumu açıklamamın başka bir yolu yoktu.

Merhaba canım, gene ben geldim. Kusura bakma bugün biraz geciktim. Bilirsin işte günlük işler, faturalar, taksitler, ödemeler... Ama biliyor musun bugün seni çok özledim, gördüğüm herkesi sana benzettim. Eve gelip sana kavuşmak için neler yaptım bilemezsin.

Ama biraz kırgınım insanlara, güya akşama kadar oturup bir fotoğrafla konuşuyormuşum ben. Seni sadece bir fotoğraftan ibaret zannediyorlar. Bilmiyorlar ki bu kâğıt parçası benim yaşamamın tek sebebi. Bir de deli diyorlarmış benim için. Varsın desinler. Son iki yıldır kullandığım ilaçları seni unutmak için kullanıyorum zannediyorlarmış. Manyaklar!!! Ben seni hiç unutabilir miyim ki???

Buranın insanları çok iyiler, bu bana deli diyenler hariç tabi. Bana çok iyi davranıyorlar. Küçük ama sevimli bir şehir burası. Akşama kadar işyerimdeki işlerle uğraşıyorum.

Buradakilere seni biraz farklı anlattım, kusura bakma. Seni benim kocam zannediyorlar, eski kocam, yani eski ve rahmetli kocam... Kızma hemen bana, çatma kaşlarını öyle. Seni öldürmüş falan değilim ama onlara bu durumu açıklamamın başka bir yolu yoktu.

Hiç kavuşamamış olduğumuzu, senin aslında yaşadığını ve aslında senin bana yasak benim sana yasak olduğumu bilseler daha mı iyiydi sanki? Hem beni dul zannettikleri için kısmetlerimle de fazla uğraşmak zorunda kalmıyorum. Biliyorum sana yeni bir hayat kuracağıma söz verdim ama olmuyor işte, başaramıyorum. Bırak da senin özleminle yalnız olayım.

Sen beni boşver tamam mı? Ben burada günlerimi seni ve seninle geçirdiğim zamanları düşünerek geçiriyorum. Ben böyle çok mutluyum. Ama tek sıkıntım var o da doğduğum yerlere seni tekrar görürüm korkusuyla gelememem. Merak etme buna da alışırım zamanla. Sen mutlu ol bu dünyada gerisi önemli değil.

Hani bir gün arabada oturuyorduk seninle, her zamanki deniz manzaramızın karşısında. Birisi görecek diye gergindim yine ben ve sen bana sarılarak beni sakinleştirmeye çalışıyordun. Biliyor musun her zaman işe yarardı senin kokunu iliklerimle hissetmek ve sana doyasıya sarılmak. Beni alır çok uzaklara götürürdü... Sadece senin ve benim olduğum uzak diyarlara...

İşte o gün demiştin ya bana "Hadi gel her şeyi herkesi bırakıp buradan çok uzaklara, kimsenin bilmediği yerlere gidelim. Sevdamızı, aşkımızı gönlümüzce yaşayalım" diye... Biliyor musun o gün kabul etmedim ama bana bunu şu an, şu saniye söylesen hiç tereddüt etmeden, hiç kimseyi umursamadan seninle gelirdim. Hem de sonunun ölüm olduğunu bile bile...

Sen sanki beni şimdi yaşıyor mu zannediyorsun? Ben her gün binlerce defa ölüyorum, sensizlik beni öldürmüyor ama süründürüyor be sevdalım. Senin yanında olup, bir defa ölsem daha iyi değil mi?

Ben artık, içim kan ağlarken, mutluluk taklidi yapmaktan çok sıkıldım...
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster
Member
Member

Rojin
Cevaplar: 239
kayıt olmuş: 11/9/2006
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 16/1/2009 Saat 16:18  
Benimde Hayallerim Vardı
Benimde hayallerim vardı bir zamanlar, ümitlerim vardı herkesin olduğu gibi. Mutluluk düşleri saklamıştım kalbime. Büyüyünce hep güzel günlerin geleceğini hayal ederdim kendi hayatımın kahramanı olarak. Aşka, sevgiye, dostluğa, mutluluğa yürüyecektim kendi hesabıma küçücük adımlarla...

Benimde hayallerim vardı herkesin olduğu gibi. Sevdalarım,sevinçlerim vardı. bir güvercin sıcaklığı taşırdım çocuk yüreğimde hep. Dağlı çocuklarla pınarlara, esip geçen rüzgarlara güler geçerdim. En çok kuşları, çiçekleri, beyaz yeleli atları ve menekşe gözlü bir kızı severdim. Güller açardı ne zaman ellerimi uzatsam ellerine. Serin serin yeller eserdi saçlarında...

Benimde hayallerim vardı sizin olduğu gibi. Kendime göre küçük bir yuva kuracaktım, Neşesiyle güleceğim, hüznüyle hüzünleneceğim ve beni en iyi anlayacak bir eşim olacaktı. Doğacak çocuklarımlarımla sorunsuz yaşayacaktım. Mutlu yaşayıp, hiç üzülmeyecektim hep gülecektim. Kin, nefret, intikam, yalan olmayacaktı benim hanemde. strese girmeyecek, kırılmayacaktım, kırmayacaktım kimseyi...

Bir dünyam olacaktı küçücük, herkesin içinde dost olduğu, dostça geçindiği. Mutlu küçücük bir dünya. Herkesin biribirini kardeşçe sevdiği...

Hayat bir türküdür sanırdım dağ eteklerinde söylenen, güneş dogarken karşı yamaçlarda ve gülerken pınarlara kırmızı benekli çiçekler. Hayat bir türküdür sanırdım dağ rüzgarlarının çocuklara söylediği bir seher vakti.

Benimde hayallerim vardı bir zamanlar, ümitlerim vardı sizin olduğu kadar. Hayallerdeki gibi sanırdım yaşamı, oyunlardaki gibi. Hani bir pınar başında kurulan düşler yada çocukken oynanan oyunlar gibi. Nasıl ki, size rolünüz biçiliyorsa ve siz buna bütün yeteneğiniz, gücünüz ve azminizle sarılıp oyununuzu ve size verilen rolü başarıyla bitirmek istiyorsanız.

Oysa hiçte öyle değil yaşamın acımasızlığının farkına varanlar için. Kimsenin bilmediği, kimsenin düşünmediği bir yarayla kanıyorum şimdi. Anladımki hiç bir acı, ihanetin acısı kadar acı vermiyor insana. Kırıldık artık en kötüsü. Siz kırıldınız ve kırılanda artık yerine konmuyor. İnsanın yüreğinde açılan yaralar kolay kapanmıyor. Asıl yaşamımdaki, rolüm benim için zor, ağır ve kahredici.

Öyle bir ateş yakıyor ki içimi... Gül döküp yaralarıma susuyorum her gece... Sevince uzanan bütün yollar kapalı...
Sevdasına yandığım dünyada, içinde suskun volkanlar taşıyan bir derviş gibi, buynu bükük gezerim gönül ülkemde...

Şimdilik yaşadıkça yüreğime gizleyeceğim sevgimi, özlemimi ve isyanlarımı...
Biliyorum içimde ki, hiç bir çığlığı duymuyorsunuz ve duyuramıyacağım size. Kanamalarımı, haykırışlarımı duyuramıyacağım...
İyi ki, tüm yaralarıma karşın varsınız, hayatıma girmişsiniz. Bana küs bakan gözlerinizden öpüyorum. Beni anlamanızı beklemiyorum, affetmenizi dilemiyorum...

Çünkü suçlu ben değilim...

anonim

Newbie

Cevaplar: 1
kayıt olmuş: 5/1/2008
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 16/1/2009 Saat 17:39  
slm evet sevgili hemsom cok guzel yazmissinn supersin yaliniz unutma her insan senin istediklerin ariyordur bu zalim dunyada gerci dunya zalim degil insan lar zalim olmus biz insan oglu hep zor yapmisizdir hayati kendimize . haylerimiz isteklerimiz olmayacak seyler degil aslinda ama tek yasamiyoruz hayalerimizi gerceklestirelim hep bir sorumluluk icinde olunca insan her istedigini yapamiyor malesef diyecegim bu kadar dilegim tum insanlarin hayler gercekserir saygilarla
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 2
Member
Member

Rojin
Cevaplar: 239
kayıt olmuş: 11/9/2006
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 23/2/2010 Saat 18:46  

Alıntı:
slm evet sevgili hemsom cok guzel yazmissinn supersin yaliniz unutma her insan senin istediklerin ariyordur bu zalim dunyada gerci dunya zalim degil insan lar zalim olmus biz insan oglu hep zor yapmisizdir hayati kendimize . haylerimiz isteklerimiz olmayacak seyler degil aslinda ama tek yasamiyoruz hayalerimizi gerceklestirelim hep bir sorumluluk icinde olunca insan her istedigini yapamiyor malesef diyecegim bu kadar dilegim tum insanlarin hayler gercekserir saygilarla

Yukarı git

mxBoard, © 2006 by pragmaMx.org, based on eBoard, XMB and XForum

0,071 saniye - 27 queries
Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sprache
Arabirim Dilini Seçin:

Almanca Fransızca Türkçe İngilizce
Son 5 Bilgi
Happy Birthday
Doğum Gününüz Kutlu Olsun!:

• BirNefes: 47 Yaşında
Etkinlik Takvimi
Mayıs 2024
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Fuarlar
Toplantilar
Konserler
Festivaller
Kültür Sanat
Anma Günleri
Dogum günü
Dini Bayramlar
Özel Günler
Resmi Bayramlar
üye Puani
  1. Rojin: 10 976 Puanlar
  2. asliyok: 4 432 Puanlar
  3. HarmanYeli: 4 396 Puanlar
  4. KizilZora: 2 048 Puanlar
  5. life23: 1 675 Puanlar
  6. gokkiz: 1 657 Puanlar
  7. BirNefes: 1 048 Puanlar
  8. Erasmus: 984 Puanlar
  9. -Pozan-: 785 Puanlar
  10. Siyahinci: 623 Puanlar
Son Şiirler
SAKLI SEVDAM
(7866 okuma)
Hatırlarmısın .!
(10913 okuma)
Mektup......
(11747 okuma)
ANADOLU GARIBI
(11783 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11572 okuma)
YAŞAMAYA DAİR
(11795 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11854 okuma)
TOP Download
  1. AntiVir Personal - Free Antivirus
       [Hits: 935 x]
Link ler
  1. VOLKAN KONAK
  2. Yusuf Hayaloglu
  3. Full dizi izle

Bu sitedeki tüm logo ve markalar sahiplerinin malıdır. Diğer detayları Künye bölümünde bulabilirsiniz .

Haberlerimizi RSS kullanarak yayınlayabilirsiniz.

Bu site pragmaMx 0.1.11 tabanlıdır.

Yorumlar yazarların sorumluluğu altındadır,
geri kalan her şey © 2004 - 2024 by Dostsesi - Stimme der Freundschaft